تحصیل در لهستان

لهستان کشوری جذاب در قاره اروپا است که به عنوان پلی برای ارتباطات جغرافیایی و فرهنگی اروپای شرقی و غربی عمل می‌کند. تحصیل در لهستان مقصدی جذاب برای تمام مقاطع برای دانشجویان بین‌المللی است. چراکه دانشجویان می‌توانند در دانشگاه‌های دولتی لهستان با هزینه متوسط ۲۰۰۰ یورو در سال در مقطع لیسانس و در مقاطع بالاتر به طور متوسط با پرداخت ۳۰۰۰ یورو در سال به ادامه تحصیل بپردازند. همچنین کشور لهستان برای داوطلبین  رشته‌های علوم پزشکی نیز مقصدی ایده‌آل است. در مجموع ۸۰۰۰ دانشجو در حال تحصیل در رشته پزشکی در لهستان هستند و بیش از ۱۰ دانشگاه در این کشور وجود دارند که رشته‌های پزشکی را به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. ضمن اینکه اخذ پذیرش در دانشگاه‌های این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود.

هزینه زندگی در کشور لهستان نیز به طرز شگفت‌آوری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه است و اجاره ماهانه یک اتاق مشترک ممکن است تنها ۱۰۰ یورو هزینه داشته باشد. به طور کلی، بسته به شهر و سبک زندگی شما، می‌توانید با کمتر از ۵۰۰ یورو در ماه یک زندگی دانشجویی را اداره کنید.


در این دوره نیز مفتخریم با تیمی متشکل از اساتید برجسته و فعال ، گامی مهم در راستای ترویج فرهنگ پژوهش و نوآوری داشته باشیم و با برنامه ریزی یک رویداد بزرگ در راستای توسعه همه جانبه حرکت کنیم ، لذا بدینوسیله از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان و پژوهشگران مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می‌شود با شرکت در برنامه‌های متنوع این کنفرانس، در این رویداد مهم علمی مشارکت نموده و آخرین دستاورد‌های علمی، پژوهشی واجرایی خود را ارائه نمایند.
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !